| YouAreWhatYouRead a întrebat:

Heii, TPU! Ați mai cumpărat de pe Ebay? Dacă da, sunteți mulțumiți? Și dacă vânzătorul are in jur de 98% feedback e ok? Vreau să îmi cumpăr mai multe haine, dar mama nu e prea sigură de acest site.

4 răspunsuri:
| amzosoft2003 a răspuns:

Site-ul este ok fara discutii dar trebuie sa studiezi bine vanzatorul de la care vrei sa cumperi.

| YouAreWhatYouRead explică (pentru amzosoft2003):

În ce sens? Adică, eu de obicei mă uit la feedback. Altceva, ce pot să mai fac?

| amzosoft2003 a răspuns (pentru YouAreWhatYouRead):

Urmaresti feedback primit (numar calificative + ce au comentat cumparatorii), vechime, vezi ce a vandut ...etc.

| YouAreWhatYouRead explică (pentru amzosoft2003):

Ok, am înțeles, mulțumesc.