| DvonSmile a întrebat:

Heii ^ _ ^. Vreau sa-mi comand de pe site-ul oficial Drop Dead Clothing. Sper ca este cineva pe TPU care si-a comandat de pe acest site. Intrebarile mele sunt : cum comand? Trebuie sa sun? Si cum primesc comanda? [ sper ca am nimerit categoria ].

1 răspuns:
| ChristII a răspuns:

Cel mai simplu,cauti numarul de telefon, si ceri sa primesti prin posta, daca este acest site un magazin online, cauti numarul la detalii, daca este spatiu de anunturi, dai click pe articol si cauti numarul de telefon.