| IzabellaMaria a întrebat:

Heiii. Ce părere aveți despre acest site http://online-tel.ro/index.php?route=common/home? Este bun, fidel?
Aș vrea să aud opinia unui cumpărător. Dau fundă celui ce reușește să mă lămurească.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrei seriozitate iti cumperi de la eMAG, altex, domo, cel, quickmobile, Orange, cosmote samd.

site urile de genul celui care l ai dat tu e ca la jocurile de noroc, ai noroc sau nu ai noroc.

| IzabellaMaria explică (pentru suntserios):

Multumesc mult! Pana acum am cumparat de pe eMAg, dar de curand am dat peste acest site care m-a atras cu pretul ieftin (la un telefon, spre exemplu cu 300 lei mai ieftin decat pe eMAG). De aceea am vrut sa aflu cat de bun e. happy