| Niko_2748 a întrebat:

Hello allz big grin am o sora si nu stiu ce cadou sa-i fac de ziua ei...nu vrea nimic spekial dar mi-a zis ca vrea o cana din lut ...si nu stiu cu ce model sa fie cana ma ajutati cu cateva sugestii?big grin multumesctongue

6 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Cumpara o cana nepictata si incearca sa o pictezi tu, sa o personalizezi, sa contribui si tu la realizarea cadoului. happy

| Andreea_2177 a răspuns:

Ceva mai deosebit / special ... o cutiuta muzicala sau un glob muzical. sau poate un carusel muzical. sunt destule. Vezi ca au pe www.cutiuta-muzicala.ro

| MomaieLoveGogaie a răspuns:

Cu o inimioara pe care sa scrie numele voastre si eventual ceva in gen ''BFF''

| cclexa a răspuns:

Pai poti scrie pe cana numele ei sau poti picta pe ea un peisaj de iarna, sau incearca sa o pictezi pea ea, dar mai intai da cu creion pe deasupra ca se sterge

| ZuUzY a răspuns:

Pai cati ani are? daca e mica cu floricele si fluturasi daca e mai mare cu modele mai cool sau scris dala misto. sper ca te-am ajutata