| xDeyz a întrebat:

Peste cateva zile ma duc la ziua aniversara a unei fete si nu stiu ce cadou sa ii cumpar. Ea face 11 ani si as vrea niste sugestii de la voi.

Răspuns Câştigător
| xCatastrophe a răspuns:

Eu am 14 ani şi uite unele cadouri care i-ar plăcea[unele sunt bune şi pentru băieţi]:
-îmbrăcăminte: un tricou, maieu, pantaloni
-încălţăminte: nişte sandale sau tenişi
-să îi dai bani
-un joc [ex. Sims]
-un animăluţ de pluş ar fi ff simpatic
-un costum de baie
-o piscină gonflabilă[dacă stă la casă]
-un parfum
-o trusă de machiaj
-o carte[în cazul în care îi place să citească]
-un dvd cu nişte filme
-un cd cu muzica preferată
-un desen făcut de pers care dă cadoul special pentru sărbătorit/a
-o ciocolată
-o eşarfă
-un ceas
-etc.
Sau scoate`o undeva sau cauta ceva legat de pasiunea ei.winking

3 răspunsuri:
| xCatastrophe a răspuns:

@SpeciMen Ce sa faca la 11 ani cu unul de asta nu mai zii prostii rolling on the floor

| SpeciMen a răspuns:

Un dildo!

| Dony20 a răspuns:

Buna! Cumparai prietenei tale ceva imbracaminte sau mai degraba ceva haios sa o incante cum ar fi o matrusca.
Sper ca te-am ajutat!