| skrillex79 a întrebat:

HELP!
Bună turor! Îmi poate spune cineva despre site-ul Wish.com? Dacă este sigur? Am comandat câteva produse ieri. Astăzi m-am interesat de acest site și am citit câteva păreri cum că ar dublica cardurile clienților! Și despre transport ce puteți să-mi ziceți? Este vreo problema faptul ca locuiesc în Germania? Costul este mai mare? Dau FUNDA celui care mă ajută! Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Roberto_Angelino_1995 a răspuns:

Buna este un sait de incredere. de acolo im fac si eu haine. si sa mai intamplat sa intarzie cu coletu. Dar nu ati face griji

1 răspuns:
| skrillex79 explică:

Am văzut ca scrie "fara TVA". Imi adauga TVA?