| deeapp a întrebat:

Hey! A luat careva teapa de la site.ul Sammydress? Eu cred ca tocmai am luat sad, am favut o comanda de mai mult de o luna si nu a ajuns inca, nu raspund la nici.un nr de telefon pe care l.au afisat si nici la mail.

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Eu nu am facut personal dar am luat produse prin intermediul mai multor persoane si poate dura si 2-3 luni pentru ca daca nu ma insel livrarea se face prin china post by sea care e foarte lenta...sau s ar putea din cauza controalelor vamale sa fie retinul pachetul dar asta nu stiu sigur. Oricum de venit cred ca o sa ti vina mai mult ca sigur, insa marea teapa cu site-ul asta e faptul ca hainele sunt de o calitate foarte proasta si de cele mai multe ori nu seamana cu ce vezi in poze.Mai mult, masurile lor se potrivesc unui XS-S pentru ca ei fac haine pe masura asiaticelor care sunt foarte micute...s ar putea sa fii dezamagita, dar eu sper sa ai noroc ca poate iti vor trimite haine mai de calitate.

| deeapp explică (pentru Bondarel99):

Eu mi.am comandat incaltaminte, si am comandat cam de 300$ cu tot cu costul livrarii si ma gandeam ca am facut o comanda prea mare avand in vedere ca e prima comanda( am citit undeva ca prima comanda sa nu depaseasca 100$, nu mai stiu de ce happy ). Am facut comanda in SUA, nu ar trebui sa ajunga mai repepede acolo? Oricum, am emotii. sper sa ajunga.