| Steffe a întrebat:

Hey! Am si eu o nelamurire. Vreau sa-mi iau un telefon nou, dar nu stiu ce sa aleg... Imi place la nebunie Samsung D900i, l-am avut de doua ori (prima data mi l-a furat, iar a doua oara a turnat cineva suc peste el) si m-am "impacat" asa de bine cu el, era super. Dar de asemenea, as vrea acum sa-mi iau un touch screen, dar trebuie sa aleg intre Samsung si Nokia, si trebuie sa fie pana in 600 de lei si sa fie si bun. Imi puteti da niste idei de telefoane? Voi ce ati alege?

Răspuns Câştigător
| zebroooi a răspuns:

Nokia 5230 e foarte dragut dar este cu touch screen

3 răspunsuri:
| BiaJ a răspuns:

Nokia 6300big grin e destul de bun...pacat ca l-am pierdutcrying

| JuSsTloV3 a răspuns:

Samsung corby. e 540 lei.asa era fara abonament la orange in noiembrie.este telul meu si sunt foarte multumit d el. dar ca marca mai incearca nokia happy

| keke a răspuns:

Eu as alege Nexus One de la google

http://www.allshops.ro/showroom/Nexus%20One/