| Anne006 a întrebat:

Am si eu o problema. As vrea sa-mi iau un telefon si am de ales intre doua telefoane cu touch screen : Samsung wave y si Nokia 700. dar am inteles ca touchul de la Samsung nu prea este bun.
Voi ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Pai tin sa te anunt ca touchul de la Samsung nu are probleme
doar telefonul anului a fost galaxy sII ce sa mai zicem eu as merge pe Samsung care in ultima vreme mi se pare peste Nokia la smartphone-uri

2 răspunsuri:
| MYK3 a răspuns:

Nu te mai lua dupa "aia" si gandestece ca un prieten are Nokia 700 si cand sa raspunda si s-a facut ecranul alb si a stat blocat 5 minute nu 5 secunde

| Vreoproblema a răspuns:

Nu stiu ce ai inteles tu, dar touch ul de la Samsung este foarte bun.Am si eu Samsung wave y si n am nici o probl.Cred ca este mai bine sa mergi pe Samsung pentru ca Nokia a inceput sa nu mai fie asa de bun ca inainte.Bafta la alegere