| slowswag a întrebat:

BUNA TPU! Aveti idee cam cat costa un iphone 4 la liber?
va rog raspuns rapidwinking

Răspuns Câştigător
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Eu stau in Spania si preturile unui Iphone 4 la liber sunt de la 500 de € pana la 1.000 € depinde de unde e cumparat, si daca nu ma insel imi pare ca in Romania la fel estewinking

6 răspunsuri:
| slowswag explică:

Mersi de raspuns

| Iяiηα a răspuns (pentru slowswag):

Salut! Am si eu o intrebare, desi s-ar putea sa sune ciudat. Faza e ca imi pari foarte cunoscuta. Locuiesti cumva in Pitesti si inveti la scoala 14?laughing Chiar semeni foarte tare cu o fata de la mine din scoala.Raspunde-mi,te roglaughing

| slowswag explică (pentru Iяiηα):

Da

| slowswag explică (pentru Iяiηα):

Da

| Iяiηα a răspuns (pentru slowswag):

rolling on the floor Salut atunci, Alexandra, sunt Irina de la 6A, clasa de langa voirolling on the floor

| slowswag explică (pentru Iяiηα):

Buna laughing