| nosferatu15 a întrebat:

Hey, daca doresc sa comand mai multe produse de pe tocmai.ro, este posibil ca acasa sa ajunga o singura livrare cu toate produsele comandate? sau trebuie sa astept ca in fiecare zi sa apara la usa mea cate un produs?laughing

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca le ai comandat de la ceeasi persoana vin toate odata, daca nu vin separat probabil

| cristi767 a răspuns:

Daca le comanzi de la aceeasi persoana, va veni intr-un singur colet. Daca comanzi de la persoane diferite... cum ai vrea sa vina intr-o singura livrare? laughing