| EuDelia a întrebat:

Daca comand mai multe produse de pe un site, platesc transportul pentru fiecare produs separat sau platesc pentru toate produsele transportul? Multumesc.

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Taxa de transport se plătește pentru toate produsele, nu separat.
Baftă!

1 răspuns:
| Muppet a răspuns:

Da, le platesti pe toate la un loc daca sunt de la acelasi distribuitor. Dar de exemplu pe okazii daca comanzi mai multe produse de la mai multe persoane platesti transportul separat. Si plata transportului prin posta romana se face dupa greutatea produselor.