| Mitss a întrebat:

Hey! Fetele as vrea sa devin reprezentant Metropolitan. Am inteles ca e mult mai accesibil decat Avon sau Orriflamehappy!
Cine ma poate ajuta si sa-mi de-a cateva informatii?!big grin
Mc anticipat:*!
[ Dau fundita!]

Răspuns Câştigător
| Beibii a răspuns:

Buna, eu sunt reprezentant Lady's ( Metropolitan )!happy
Oarecum este mai bun, pentru ca este discount-ul de 25%, si ramai cu bani, in loc sa-ti dea cadouri.
pe mine nu ma prea incanta aceasta 'firma' dar nu-mi strica sa fac niste bani, desi la avon, cadourile sunt super frumoase unele, incat nici nu-ti vine sa te-atingi de elelaughing gen: acel ceainic si canile mici, cu bulinute albe si rosii, sau albastre si albe :X
sunt favorabile aman2 happy
cat despre oriflame, nu am prea auzit multa lume ca e interesatahappy
de ex la mine in oras, stau fetele si baietii prin toate parcurile, dau nr de tel, ca sa devii reprezentant/a. se retrag multi de la oriflame, nu stiu de cehee hee probabil nu mai fac profit happy
alege Lady's! sunt produsele de 2 ori mai ieftine decat la Avon.
sper ca te-am ajutat :* fundita?>big grin

1 răspuns:
| ella_7881 a răspuns:

Buna. te pot ajuta sa te inscrii...sunt coordonator...add ella_angel_016