| Mitss a întrebat:

Am mai pus o data intrebareahappy si sincer inca nu sunt hotarata...
As vrea sa fac niste bani devenind reprezentant... insa la mine in scoala multi sunt reprezentanti Avon si o singura fata Orriflame, de aceea as dori sa devin reprezentant Metropolitan.
Vreau sa stiu si eu avantajele si dezavantajele.
De exemplu la Avon castigi mai mult ca la Metropolitan? Sau de unde iei produsele? Ai cataloage gratuite?
Dau >funditabig grin

Răspuns Câştigător
| anka a răspuns:

La Metropolitan trebuie sa faci OBLIGATORIU comanda de 100 de lei. Tu cumperi produsele lor cu 25 pana la 40% reducere. Daca iti faci retea adica mai inscrii persoane in retea poti sa cumperi produse numai din bonusurile care iti revin din vanzarile lor. Adica ai 10% bonus de la fiecare.Comanda vine repede cu curierul GRATIS. Inconvenientul e ca trebuie sa platesti comanda cand iti vine coletul. Daca nu ai la cine sa te inscrii te ajut eu http://SPAM/a/RArPd10p.
Iti mai fac o propunere. Ai auzit de LIFE CARE? Si aici ai reducere 20%, sunt produse BIO. Poti citi ma multe pe adresa lor: http://www.life-care.ro/prima-vizita.html
Daca vrei te ajut sa te inscrii in Life Care. Bafta!

5 răspunsuri:
| GaBBiii a răspuns:

La Avon castigi mai mult pentru ca acolo toate sunt mai scumpe
Eu sunt reprezentant Metropolitan si daca vrei sa te faci si tu reprezentant te sfatuiesc sa fii la Metropolitan
Avantaje:Ai reducere pana la 40%
Dezavantaje:trebuie sa faci comanda de cel putin 100 lei.
Fundita?

Răspuns utilizator avertizat
| Sirenia a răspuns:

Buna.verisoara mea este reprezentatnt AVON si eu o ajut.Cataloagele costa, dar nu foarte mult.Si eu am fost in aceeasi oala, multe fete de la scoala sunt reprezentante. Poti sa dai comanda din prima zi de cand ai voie sa o dai, astfel o aduci mai devreme.De asemenea poti la inceput sa iei niste monstre pentru a atrage clienti. Oricum din ce iti mai ramane in primele cateva zile ai putea sa iei ceva de genul un mic luciu de buze sau ceva, nu foarte scump.In timp vei scapa de aceasta tactica si vei vedea ca iti va merge bine.
Sper sa te ajute. Dsca vrei alte informatii iti stau la dispozitiehttplaughing

| enaly a răspuns:

Salve, adevarul e ca la metropolitan chiar se castiga si mult mai bine ca la avon si oriflame, si da trebuie sa faci comanda minima de 110 dar o sa a-i vanzari mult mai mari decat avon si oriflame, au niste parfumuri super bune si persistente si dai comanda cand vrei, iti vine prin curier acasa si nu platesti nimic, transportul e mereu gratuit, mai multe informatii la enaly_ela

| Atudorei_Petru_1984 a răspuns:

Nu vreau sa fac reclama negativa diverselor firme, dar cel mai bine ca reprezentant se castiga la oriflame.
Daca doresti mai multe informatii viziteaza www.inscrieri-oriflame.ro si contacteaza-ne pentru mai multe detalii. Odata inscris beneficiezi de tot suportul nostru