| AnOnIm20202020 a întrebat:

Hey. Imi puteti da mai multe detalii despre lidl? Adica cum e cu saptamana braziliana si saptamana americana si...
Adica in ce stil e?

Răspuns Câştigător
| AndruşcăăăăBăăăăă a răspuns:

Bunăăăă, scumpa mea! Te pot ajuta eu! Păi Lidl este un magazin internaţional şi în fiecare ţară din Europa şi in fiecare oraş există câte un supermarket Lidl! Pentru a avea mai multă vânzare ei au hotărât să facă un tip de,, concursuri `` să zic aşa unde în fiecare săptămână aduc diferite tipuri de mâncare din acea ţara. Este super, mie îmi place săptâmăna Americană! O seară plăcută! Fundăăăăă?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi ofertele pe www.lidl.ro
Pa, pa.

| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Buna! pai saptamana americana dupa cum ii zice si numele.o sa gasesti produse exact ca in america..adica ce mancare au aia..sucuri etc..la fel si cu saptamana braziliana.

| AnOnIm20202020 explică (pentru Tau_Rebelul_1990):

Si mancarea asta se gaseste timp de 1 sap?