Întrebare recomandată | Hinamy a întrebat:

Hey, lume, caut de cateva zile cele 10 inele Akatsuki (tot setul), iar pe eBay si Amazon nu le pot comanda sa vina la noi. Asa ca va rog sa imi spuneti orase din Romania care au site-uri cu magazine chinezesti cu lucruri din Naruto de unde pot cumpara online, va rog?

5 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Nu inteleg de ce nu poti da comanda pe cele 2 site-uri.
Ai incercat sa dai comanda pe ebay si amazon din spatiul european? (ex: .co.uk;.it;.de).

In Romania ai sanse mici sa gasesti accesorii cosplay.

| Hinamy explică (pentru ryuu):

Nu merge decat sa comand in America, de unde imi preia altcineva coletul si vine cu alta taxa in plus. din cate am inteles.

| Hinamy explică (pentru ryuu):

Mersi oricum big grin.

| DatMikassa a răspuns:

Poti comanda de pe http://www.lightinthebox.com/naruto-akatsuki-cosplay-ring_p296689.html
O prietena de a mea a comandat si au venit destul de repede, dar nu sunt sigura cum functioneaza curieratul.
/(^_^)/

| Hinamy explică (pentru DatMikassa):

O sa vad eu, mersi pentru site ^/_\^