| miha96 a întrebat:

Heyhappy. mi-am cumparat pantofi oxford si as vrea niste idei in a-i asorta dau funga pentru cea mai buna idee.

Răspuns Câştigător
14 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Wtf!? Pantofi Oxford? Se mananca cu sos de maioneza? Eu la varsta ta o ardeam un opinci si aveam tenisi din piata la cativa lei, rosi si rupti de la fotbal.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Frate, dar urati mai sunt! Pe bune: trebuie sa dai TU bani ca sa porti asa ceva? Vai de mine!
Si-mi place ca se mai gaseste si cate o tuta sa afirme ca ar fi eleganti!

| miha96 explică (pentru ardnaxur1961):

Mai ardnaxur nu cred ca trebuie tu sa comentezi la gusturile altuia vezi-ti mai bine de lungul nasului si raspunde la alte intrebari la care poate chiar ai putea da un ajutor

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru miha96):

Dar are dreptate ardnaxur 1961 sînt urîți cu spume, si tie Miha ce nu î ți convine, si a spus si femeia părerea, sau crezi că pe tine te a făcut tută. Se poate dacă î ți plac toate porcăriile, dar nu numai că î ți plac, dar le si recomanzi altor fete să poarte răpciugile alea, poartă le tu dragă dacă i ti plac, si lasă fetele să fie moderne, dacă tu vrei să fi ca babele alea cu monturi, care nu m ai pot purta decît șlapi.

| 女明DongRi a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Cred ca n-ai citit bine intrebarea. Miha96 intreba cu ce poate asorta acei pantofi, nu daca iti plac tie sau nu. Cred ca ai uitat zicala:" Gusturile nu se discuta" si apropo mai nou in interiorul cuvintelor se folosesc " â", nu " î", daca vrei sa ne legam si de limba romana, cum ai facut-o tu. straight face

| DayByDay a răspuns:

Http://www.beautyrevealed.ro/......a-purtare/

Culorile cele mai potrivite pentru pantofii tai Oxford ar fi negru sau alb-negru. Merg foarte bine cu pantaloni cu dunga din stofa, drepti sau evazati, pentru o tinuta de birou sau cu jeansi, vesta sau palarie de fetru si alte accesorii vestimentare de inspiratie britanica, pentru o tinuta casual.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru DayByDay):

Vi dar ce urîți sînt,

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce dai dragă fuga? Funga punga? A funda vroiai să spui, habar nu ai să scrii.

| Diana230 a răspuns:

Fiind niste pantofi eleganti ii poti asorta cu o camasa simpla bagata in pantaloni si pe deasupra un pulover lung...sau intr-o rochie cu dresuri, adica pot fi multe tinute cu care sa te asortezi, depinde si de gusturile tale!winking

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Diana230):

Diana tu consideri ăia pantofi eleganți? A înnebunit lumea.

| HeiwaHaNeul a răspuns:

Am vrut sa raspund si eu la aceasta intrebare pentru ca si mie imi plac pantofii. In caz ca ati uitat, si ma refer la toti cei carora nu le-au placut pantofii si au comentat fara niciun rost, va reamintesc ca TPU este un site pe care ne ajutam intre noi happy. Iar daca poti contribui cu ceva, cum a zis miha96, atunci fa-o, dar daca nu, vezi-ti de treaba ta. E bine sa-ti exprimi parerea, dar trebuie sa fie si una folositoare si una care sa nu supere pe nimeni in mod direct, adica fara jigniri la adresa unei persoane sau a ceva legat de ea.

| Maria806 a răspuns:

Uite eu aici am gasit pantofi oxford din piele naturala foarte draguti care se pot personaliza in ce combinatie de culori doresti. http://www.sabrine.ro/pantofi