| HeadSpaceKel a întrebat:

Hey TPU!
Am dat o comanda pe elefant.ro,dar intre timp m-am razgandit,am sunat la ei si mi-au spus ca e deja procesata si ca n-am ce sa fac.
Ce pot face cand suna curierul, il refuz?

Răspuns Câştigător
| Magenta006 a răspuns:

Da,poti refuza si atunci firma de curierat il va trimite in retur.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este bataie de joc ce faci tu, de ce nu gîndesti inainte de a da comanda? Ce te a apucat de numai vrei sa i ei comanda? Costă mult nu? Inainte nu te ai gîndit ca costă bani orice pe lumea asta? Pacat de curier consuma benzina sau motorina pentru un aiurit ca tine un zăpăcit.

| HeadSpaceKel explică (pentru CristiDinBucuresti):

A și, te rog, nu-mi da lecții de viață când matale pui î în loc de â la gândit :^)

| HeadSpaceKel explică (pentru CristiDinBucuresti):

Oh celălalt comentariu nu s-a trimis.
Am dat comanda noaptea pe la vreo 11, la 8 dimineața am zis că nu mai e nevoie. Dacă aveau buton de cancel order, ca la eMAG, nimeni nu mai suferea nimic acum.