| Imidaifunditsa a întrebat:

Am o intrebare spimpla! Ce se poarta acum? Tenisi sau adidasi? Intrebarea e sa dau fundabig grin pup:*

Răspuns Câştigător
| Tenisi a răspuns:

Tenisi desigur! Tenisii sunt mult mai comozi si mai cool. Pe o pereche de tenisi poti scrie cu markerul orice vrei tu dar pe adidasi nu! Adidasii sunt sport pe cand tenisii sunt mai de toata ziua. Asta este parerea mea despre intrebarea "Tenisi sau adidasi?". Funda pls?

17 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Tenesi.

| Bogdanux a răspuns:

Tenisii, dupa mine.Am vazut multa lume purtand.Si eu port, doar ca-s bascheti.

| Liquify a răspuns:

Fiecare din aceste tipuri de incaltaminte se poarta in combinatii diferite. Treaba nu sta dupa cum "se poarta" pentru ca nu exista tendinte in moda care sa spuna daca se poarta tenisi sau adidasi. Daca ar fi sa ne luam dupa moda tenisii si adidasii se poarta doar in momentul in care proactici sporturi. In rest in functie de "ocazie" alegi intre cizme,sandale, pantofi, botine etc. nu tenisi sau adidasi.
Ca sa iti raspund la intrebare nu e o tendinta te sfatuiesc sa iti cumperi ce se potriveste mai bine cu garderoba ta.

| Eka7Lyzza a răspuns:

Tenisi sunt mai de sezon.
succes:*

| ionut6715 a răspuns:

Cel mai mult se poarta tenisi si baschetii.

| Locre a răspuns:

Tenisii sunt mai practici.Cum vrei tu, important e sa iti stea bine.

| micutsa19 a răspuns:

Tenisi

| DrummerDreams a răspuns:

Tenisi Converse.is si fain da si mai practici.la fel ca si bashetii care sunt tot tari!batting eyelashes:*

| LexieG a răspuns:

Cel mai mult se poarta tenisi si baschetii.

| FataCuMinte97 a răspuns:

Tenisii sunt cei mai super si se poarta acum.Insa incearca tenisii Conversi; sunt super
Bafta!
funda?

| Nikol99 a răspuns:

Buna! Sincer eu cred ca se poarta mai mult tenisii sunt mai lejeri mai la moda si foarte draguti.Eu dintre cele doua as alege tenisi doar la ed. fizica port adidasi, tenisii sunt mai mult de plimbat nu de facut sport cel putin asta e parerea mea. Bye :*!

| colombo1 a răspuns:

Eu am obeservat ca tot mai multi poarta tenisi din aceia care imita pielea.

| Ioaaaaa a răspuns:

Tenesi.

| alexmarian08 a răspuns:

Se poarta mai mult adidasi.

| Andra_9746 a răspuns:

Tenesiilove struck

| sweetgirlstarr a răspuns:

Tenisi si skateri love struck =p~.

| razvanxd12 a răspuns:

Tenesii poarta cei care nu au bani! adidasii poarta cei cu multi bani! nu adidasi veer sau adio. puma, adidas, nike!