| MIru a întrebat:

As vrea ca de Halloween sa ma imbrac intr-o mireasa moarta, dar imi trebuie o rochie alba asemanatoare cu una a unei mirese. Nu pot sa imi cumpar una de mireasa... Ce siteuri imi sugerati cu o rochie care sa semene cu una de mireasa, dar sa nu coste nici prea mult! Am 12 ani, apropo... Please! Help me!

3 răspunsuri:
| GatitulMiresei a răspuns:

Http://www.gatitul-miresei.ro/cauta-rochie-mireasa/;;;;; pret-pana-la:100;;;;;;;;;;;;;;;
Rochii de mireasa, ieftine!

| R1e2b3e4c5a6 a răspuns:

Bine. am inteles. Mireasa dar ce de si moarta? thinking thinking

| MIru explică (pentru R1e2b3e4c5a6):

Pentru ca de halloween as vrea sa am un costum mai special, adica toata lumea o sa fie vrajitoare sau vampiri...