| marinaandreeadragomir a întrebat:

as vrea si eu sa imi iau cizme din acelea inalte dar peste tot gasesc numai cu talpa subtire si nu imi place vreau sa fel ceva mai "tepene" fara toc.ps in Ploiesti

Răspuns Câştigător
| Patry1234 a răspuns:

Aha. Eu de aia ti-am spus la Deichmann pentru ca si eu mi-am luat de acolo si sunt de calitate cu talpa groasa care tine. Acum nu stiu ce este prin Ploiesti. Sa mai cauti. Si la Marelbo eu aici in Targu-Mures am vazut multe modele frumoase.

2 răspunsuri:
| Patry1234 a răspuns:

Heii. Eu as spune sa mergi la magaziunul Marelbo sau la Deichmann nu stiu daca este dar daca este poti merge acolo aici in Targu-Mures sunt si eu de acolo mi-am luat. Sunt scumpe dar de calitate. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| marinaandreeadragomir explică (pentru Patry1234):

Am fost la deichmann si nu am gasit de cat cu toc iar la marelbo modelele sunt ptine la noi adica sunt din astea mai batranesti dar o sa caut

| Patry1234 a răspuns (pentru marinaandreeadragomir):

Aha. Eu de aia ti-am spus la Deichmann pentru ca si eu mi-am luat de acolo si sunt de calitate cu talpa groasa care tine. Acum nu stiu ce este prin Ploiesti. Sa mai cauti. Si la Marelbo eu aici in Targu-Mures am vazut multe modele frumoase.