| mariateodora92 a întrebat:

Cat costa un papagal micut perus care sa nu vorbeasca si unde as putea sa il gasesc in Galati?
Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| DanielaGroza a răspuns:

Buna, si eu am 2 perusi, i-am luat de la un pet-shop cu 40 de lei perusul.
Sper ca te-am ajutat! FUNDA?

2 răspunsuri:
| TofanCristi a răspuns:

Vezi la un Pet-Shop. Undeva în Carrefour, în mall. Imposibil să nu găseşti.
Ps : Valorează în jur de 50 de lei. Eu am dat în jur de 80 de lei cu tot cu colivie şi mâncare.

| elena445 a răspuns:

Pana intr-un milion si la magazinul de animale nu stiu unde excact dar la magazinul de animale.