| 7Deea a întrebat:

happy Ce cadou pot sa ii iau prietenului meu de valentine's day? Nu am nici o idee :/

8 răspunsuri:
| ombladon112 a răspuns:

Hey Deea!
Poti intra pe www.tricouart.ro si sa ii cumperi un tricou.

| 7Deea explică (pentru ombladon112):

Multumesc mult, dar ne-am despratit sad

| anacolda a răspuns:

O bratara mai groasa de argint si primesti una gratis.
http://bijuteriieftine.blogspot.ro/......ferta.html

| CristinaCrisfest a răspuns:

Realizez niste cadouri foarte dragute si personalizate ( bere sau suc la doza, ciocolata, tablou cu voi doi, declaratie de dragoste )intra pe http://crisfest.ro/intreprinderea-handmade/ sa vezi despre ce este vorba sau lasa-mi mesaj! Cu siguranta il vei impresiona.

| xTheLittleMe a răspuns:

Poti sa ii iei un set de spay-uri ceva(stiu, nu e asta raspunsul), poti sa ii iei un ceas mai special asa, sigur o sa ii placa happy apropo:poti sa ii gatesti ceva.happy

| 7Deea explică (pentru xTheLittleMe):

Nu ma gandeam la un ceas, dar cred ca e o idee buna. Multumesc happy

| xTheLittleMe a răspuns (pentru 7Deea):

Cu mare placere :*

| Aly_Alys_1999 a răspuns:

Ai putea sa ii faci cadou o simpla scrisoare de dragoste sau cumopara-i un ursulet dragut cu un mesaj care sa il impresioneze happy