| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie de unde pot cumpara din constanta hanorace colorate (fara fermoar, dar cu gluga) fara model. (simple, dar sa aiba o culoare ca baza. ) FUNDA! happy

4 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Mergi in Maritimo Shopping Center. Este aproape imposibil sa nu gasesti la unul din magazinele de acolo.

| CiocolataCalda a răspuns (pentru cat):

Imi dau seama ca nu esti din constanta. happy Maritimo pare 'cu de toate' in el, dar nu e. nu gasesti mai nimic.

| cat a răspuns:

Incearca la Maritimo. Este aproape imposibil sa nu gasesti la unul din magazinele de acolo.

| beyondbirthday a răspuns:

Cam de la orice magazin poti cumpara astfel de hanorace. Nu locuiesc in Constanta, da asa ma gandesc.