| Karate4Ever a întrebat:

De pe ce site pot cumpara cartile: Destinul Vraciului, Amintirile vraciului, Bestiarul Vraciului, Eu sunt Alice si Eu sunt Grimalkin? Sunt fan si vreau sa le citesc ca pe celelalte le-am cumparat.

5 răspunsuri:
| FashionKitty a răspuns:

Iti recomand sa incerci sa le cauti pe: www.elefant.ro; www.librarie.net; www.pravaliacucarti.ro
De la primele 2 mi-am comandat carti si a fost ok.

| FashionKitty a răspuns:

Scuze de virgule (nu o sa mearga site-urile daca dai click direct pe ele...

| Schweitzer a răspuns:

Amintirile vraciului:
http://profitshare.emag.ro/....../click.php
Doar pe asta am gasit-o. Toate cele bune!

| TheMetal a răspuns:

Wow in sfarsit cineva care mai citeste cartile astea. eu le-am citit si recitit de 4 ori fiecare carte inclusiv Eu sunt grimalkin. Eu le-am luat din Cora. happy

| TheMetal a răspuns:

Eu sunt alice nu a aparut inca... si nici bestiarul vraciului. trebuie sa apara si ele. si mai trebuie sa apara si Ultimul ucenic. Apropo o sa apara si filmul The seventh son care este facut dupa carte happy