| LawlietL886 a întrebat:

Hey TPU!
De unde pot cumpăra proteine? Şi cum le pot folosi? Mulțumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Pudre proteice? De la magazine de suplimente. Le amesteci cu lapte/apa si le bei. Vezi, totusi, sa fii in surplus caloric si proteic, fara o alimentatie bine pusa la punct nu vei creste in masa musculara.
Si antrenament, bineinteles.

| Sekim a răspuns:

Salut
Sunt 2 site pe care le stiu eu : 1. myprotein.ro 2. gymbeam.ro

Daca vrei sfaturi bune si sigure despre proteine, cum sa le folosesti, pe care ar trebui sa le cumperi, ce exercitii sa faci etc. intra pe Instagram, pe profilul domnului : alexstoian_lifestyle si dai mesaj, iti va raspunde cand poate si te va ajuta cu siguranta cu orice problema sau nelamurire.
Enjoy

| LuluOneMillion a răspuns:

Le iei din alimente: oua, carne, lapte, iaurt, peste, nuci, alune, soia.

| Alinaka a răspuns:

Kiwigym este site-ul cu cea mai diversificata gama de produse din Romania http://www.kiwigym.ro livrare rapida in toata tara.