| BERtyy a întrebat:

De unde pot sa cumpar/comanf un tricou, pantaloni, lant, caciula, fular cu markiplier? In caz poate imi dati si o adresa :d

Răspuns Câştigător
| LifelessHeart a răspuns:

Http://markiplier.spreadshirt.com

http://www.redbubble.com/......r+t-shirts

Um, cam de aici ar fi. La al 2-lea link gasesti mai multe, daca te uiti la celelalte categorii, asa ca poate gasesti si restul lucrurilor. Oricum, este posibil sa gasesti si pe ebay ceva, asa ca nu strica un search. Oricum, sper ca am putut sa te ajut. :) Ma bucur sa vad ca mai sunt romani care se uita la Markiplier. I don't feel lonely anymore. :))

2 răspunsuri:
| BERtyy explică:

Pai si daca comand. Astea in cat timp vin si cat costa transportul? Tu ti-ai luat? Daca ai putea sa ma ajuti ar fi super :p

| LifelessHeart a răspuns (pentru BERtyy):

A, scuze.Aici chiar nu te pot ajuta. Si, totusi, sunt scrise pe acolo detaliile legate de transport. Eu, din pacate nu am cum sa-mi iau [ tata nu ne da voie sa comandam chestii de pe net dar asta e alta poveste. ], dar ar trebui sa fie pe undeva. Daca nu, poti sa le trimiti un email sau mesaj, prin care sa ii intrebi. Oricum, normal e sa fie undeva scris costul pentru transport si chestiile de genu. Mereu scrie. xD. Scuze ca nu te pot ajuta mai mult.