| deyu121 a întrebat:

Hey tpu.Eu ador mult de tot violetta de pe disney.Am vrut si eu azi sa intru pe internet sa imi comand un jurnal pe nume JURNALUL SECRET AL VIOLETEI de editura EGMONT.Problema e ca am intrat pe toate librariile, siteuri-le+tocmai.ro si nicunde nu mai este disponibil. Unde sa sgasesc? Mor de ciuda de nu gasesc undeva jurnalul secret al violetei de editura egomnt cu 23, 99 lei!

Răspuns Câştigător
| DjLeonardo a răspuns:

Sunt la carrefour la 24 de lei! funda? pls sunt nou si nu am funda!

3 răspunsuri:
| LioErnest a răspuns:

Http://www.bookia.ro/violetta-jurnalul-secret-al-violettei.html

Buna, eu aici am gasit Jurnalul! Sper sa te ajute!

| deyu121 explică (pentru LioErnest):

Da,dar nu il pot cumpara.nu mai este.

| deyu121 explică:

Pe bookia.ro nu mai este disponibil