| Cici11 a întrebat:

In decembrie o sa merg la o nunta de fite si vreau sa imi iau o rochie frumoasa, nu orice carpa. Am gasit niste modele frumoase aici http://www.atmospherefashion.ro/rochii/rochii-de-seara dar a mai comandat cineva din magazinul asta online? Sunt curioasa daca arata la fel si in realitate si daca materialele sunt de calitate. Va rog, ajutati-ma! Vreau sa imi comand rochia cat mai repede!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce pantofi vei purta? cu toc? mersi

| Cici11 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Buna! Sigur voi purta pantofi cu toc. Dar ii voi alege dupa ce o sa imi comand rochia.