| anonim_4396 a întrebat:

in luna August ma sa merg cu familia in Viena si asi vrea sa imi cumpar un telefon de acolo, cum sunt preturile la telefoane raportat la preturile din Romania?

Răspuns Câştigător
| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Totul e mai scump in Viena. In alte orase, sigur poti gasi mai ieftin. Eventual la intoarcere, tragi o tura prin Budapesta la niste malluri. Este un Galaxy Media pe stanga, chiar cum te intorci din Viena pe autostrada, inainte de intrarea in Budapesta.
Sau mai bine comanda-ti de pe net din UK.

2 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna, deiuta1999!
Eu stiam ca in strainatate telefoanele sunt mai ieftine, in Viena nu am fost niciodata dar ti-am zis in general.

| CatalinSGC a răspuns:

Studiaza piata din Romania inainte sa pleci si apoi te uiti si pe acolo si iti faci o parere...
Sper ca te-am ajutat