| Andy17 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon nou si nu stiu de care, voua ce telefoane va plac?

9 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Depinde de ce "buget" dispui...

Eu ţi-aş recomanda un Samsung Galaxy Note 2, sau : S3, S2, Note 1, etc.

Toate cele bune.

| valentingb a răspuns:

Buna! Am acum un telefon cu tastatura Qwerty si trebuie sa recunosc, imi place! Orice cumperi, cauta sa aiba o baterie buna, sa te tina macar o zi. Nu stiu ce buget ai, deci nu stiu ce sa iti recomand.

| Andy17 explică (pentru valentingb):

Cum se numeste telefonul?

| valentingb a răspuns:

Desi nu sunt fan Nokia, acum am un Nokia C3. Nu l-as recomanda, face destule figuri. Bine, il si folosesc intens, acum de exemplu scriu de pe el. In orice caz, e un telefon foarte bun, are el nebuniile lui, dar are qwerty, procesor de 350, baterie buna, la un pret mic. Nu iti recomand LG. Am avut 5-6 modele,cu si fara touch,touch partial,qwerty,slide,cu GPS,fara, toate sunt niste porcarii. Samsung e bun la pret, si la moda, Nokia mereu te poti baza pe el, Sony e regele,pentru mine. Daca te decizi sa cumperi un Allview, sa imi spui si mie daca merita. Apple ma lasa rece. Alcatel e o firma buna, HTC e buna, Motorola mereu va avea ceva diferit fata de celelalte. Huawei sunt chiar impresionant de bune,nu ma asteptam sa aiba camere atat de bune, Android, au evoluat mult. Dar e decizia ta, tu stii cat esti de grijuliu, daca poti avea grija de un telefon cu touchscreen, sunt toicaloase rau. Acum am qwerty si urmatorul tot qwerty va avea.

Răspuns utilizator avertizat
| AlexAvram94 a răspuns:

Un Nokia 200 dual sim
tastatura qwerty+baterie de 1430mAh

| Andy17 explică:

Am buget destul de bun oricum orce pret de telefon nu conteaza...

| Vizireanu_Diana_1997 a răspuns:

Nokia n97happy