| AngelOfNightmare a întrebat:

Pentru a plati cu paysafecard este nevoie sa imi fac un cont undeva? Sau platesc doar cu PIN-ul obtinut la achizitionarea paysafecard-ului?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,dar o sa iti mai ramana pe acel cod o suma de bani, deci pastreaza codul
si data viitoare cand mai bagi il poti baga si pe acela ca diferenta daca nu ai suficienti bani

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa iti faci cont, ceea ce e mai convenabil sau poti plati direct cu codul.
daca faci cont si platesti ceva in valoare de 10 euro si tu ai un paysafe de 50 lei, restul de bani raman in cont, daca o faci fara iti ia banii si ramai cu codul care il mai poti folosi la incarcarea contului

| AngelOfNightmare explică (pentru anonim_4396):

Eu vreau sa il folosesc o singura data.In cazul asta pot plati si fara un cont anume, nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AngelOfNightmare):

Da,dar o sa iti mai ramana pe acel cod o suma de bani, deci pastreaza codul
si data viitoare cand mai bagi il poti baga si pe acela ca diferenta daca nu ai suficienti bani

Răspuns utilizator avertizat