| Rose_Panda_1999 a întrebat:

>:
Stie careva vreun magazin online cu haine rock, accesorii de Halloween sau chestii de astea? :3
Multumesc *-*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna happy Eu am trecut zilele astea la H&M, nu in Ro dar tot sunt sigura ca a aparut si la voi, editia de Halloween. O groaza de costume, haine, bijuterii, si lucruri tematice. Probabil vei gasi si tu online pe aplicatie happy mai e si shoptagr.com am auzit ca e ok, nu l-am incercat, dar poti sa vezi. Succes, Halloween fericitwinking

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu placere!

| Armenianeek a răspuns:

Bestial.ro :*