| MoMoScumpik a întrebat:

Hey TPU.Stie cineva daca sunt magazine cu haine indiene in Bacau? Si daca imi puteti zice numele ar fi super.

Răspuns Câştigător
| XxMaRyXxSwAnYa a răspuns:

Eu stiu.Dar nu e din bacau dar poti comanda e foarte foarte ieftin sunt in Bucuresti pana pe 8 martie apoi pleaca in Valcea. Siteul este acesta ...http://incredibleindianart.blogspot.com/search/label/accesorii vezi ce-ti place mesingerul ei este incredible_ia@yahoo.com.

1 răspuns:
| xXdoareuXx a răspuns:

Tu vorbesti serios? Cu ce ti-ai gresit doamne? Cu ce? Oare cu ce? De ce merit eu asta?