| zubby05 a întrebat:

Stiu ca este probabil devreme dar vreau idei de cadouri pentru ziua indragostitilor big grin

P.S. Sunt fataawinking

9 răspunsuri:
| myDcg a răspuns:

Incearca aici http://www.mydecogift.ro/ poate gasesti ceva frumos.

| LolaLollita a răspuns:

Ceva personalizathappy ceva din plus, o pernuta, o rama foto.

| lolly a răspuns:

Eu iti sugerez daca ai de gand sa cumperi un ursulet, o perna, cana, sa faci ceva personalizat.Un tablou ca un fel de colaj suna bine.Sa fie frumos decorathappy

| XxPufosheniaXx a răspuns:

Pai daca te referi la cadouri pentru iubit, atunci poti sa ii cumperi un parfum sau un ceas de mana. Sau o bratara cu numele lui, sau cu ceva scris pe ea. Plus inca un cadou frumos... un foarte dulceee sarut happy
Funda?

| biancarap a răspuns:

Un album foto, cu poze cu voi. happy

| Blentes_Elena_1996 a răspuns:

Poti s-ai iei ceva cum ar fi : un ceas, parfum, niste haine, dar daca ai bani pti sai iei un telefon, sau afla ce-si doreste, dar eu as zica ca e mai dragut daca i-ai face ceva manual!

| Satleizer a răspuns:

Sarut sau intalnire prin tel cu nr ascuns

| viorelcraiova a răspuns:

Salut zubby05 daca spui ca esti fata gasesti ceva haine frumoase pe www.modelepapuci.com, asta daca te-ai gandit la ceva haine.Am vazut ca au si ceva accesorii, papioane, inele, rozaruri, coliere etc. sper ca ti-am putt fi de folos.Astept funda :X