| Biiianca0creeatssa a întrebat:

Heiii TPU! Am si eu nevoie de idei de cadouri pentru iubitul meu de ziua indragostitilor avem impreuna ceva timp si chiar am ramas in pana de idei! STiu ca poate e devreme sa ma gandesc dar prefer sa am o idee fixa mai devreme decat sa las totul pe ultima suta de metrii. Multumesc aticipat:* CEL MAI BUN RASPUNS FUNDA!

Răspuns Câştigător
| deeyutzza94 a răspuns:

Buna!
Poi ai putea sa ii iei un ceas de mana, un tricou personalizat cu voi doi sau un lantisor de argint cu o inimioara si inauntru sa scrie numele tau. spar ca te-am ajutat. funda?happy

2 răspunsuri:
| BabyBluuuu a răspuns:

Buna... Eu iti recomand sa ii ei un ursulet care scrie I love you sau o poza k voi doi intr-o rama in foprma de inima [Funda]

| Biiianca0creeatssa explică:

Problema e ca i-am luat deja aceste cadouri si ursuletul, pernuta, poza, albumul cu noi lantisoare, bratari si multe altele ceasurii ca sa nu mai zic de parfumuri. ceva idei mai originale va rog eu mult