| Simss a întrebat:

Vreau si eu idei de cadouri pentru o prietena este ziua ei si chiar nu stiu ce sa ii iau!

Răspuns Câştigător
| DianaIstratii a răspuns:

Pai, poti sa-i iei:
O bijterie[nu trebuie sa fie de aur, cu cat mai simplu cu atat mai frumos"parerea mea"]
Un ursulet de plus
Un tricou[o bluza]
Un parfum
Ai putea sa personalizezi o cana[un tricou] cu numele ei sau cu un mesaj frumos
O cutie de bijuterii
O esarfa
Daca sunteti prietene fa-i ceva ce ii va aduce aminte mereu de tine. Depinde si ce fel de persoana e!
Ceva simbolic, o poza cu voi,
succes!

1 răspuns:
| FrumoasaTa a răspuns:

Ii poti lua:
o rama pentru poze
un album pentru poze
un album cu poze numai si numai cu voi doua
ii poti colectiona o bratara
sau poti sa-i cumperi una
o camasa sau tricou cu trupa ei preferata
poti da comanda din timp de un tricou pe care sa fie scris numele ei
un tablou
un suvenir mai elegant ceva ce sa-i arate cit de mult tii la ea
sau ultima varianta pe care pot sa ti-o propun este sa scoti o poza a baiatului pe care il iubeste(desigur daca stiii cine este el)si sa i-o cadonezi