| xToxiiq a întrebat:

va rog daca puteti sa-mi recomandati un sampon, care sa miroasa fresh gen...Folosesc un sampon de la vidal care miroase frumos, dar nu e ce caut eu. Vreau un sampon cu miros fresh si puternic; D

Răspuns Câştigător
| AdaDreaMer a răspuns:

Romantic Professional eu folosesc asta si nu numai ca are un miros placut fres dar si ofera un volum parului :3

1 răspuns:
| xToxiiq explică (pentru AdaDreaMer):

V.v caut ceva gen gel de dus am uitat sa specific. pe cap ma spal cu head& shoulders. dar multumesc foarte mult! ^-^ poate am sa-l incerc