| OanaSiCamAtat a întrebat:

vreau si eu sa-mi cumpar un telefon cu touch screen, dar sa aiba ecranul bun, sa pot face poze super, sa pot pune moldii in telefon si sa pot incarca jocuri si aplicatii. Dar sa nu coste mai mult de 300 sau 350 LEI. Dau FUNDA pentru cea mai buna optiune.

Răspuns Câştigător
14 răspunsuri:
| TraficDeMentosane a răspuns:

Nu stiu de ce vrei neaparat telefon cu touch?! Telefoanele cu tastatura qwerty sunt mult mai bune, de obicei. Acum bineinteles ca sunt si exepti.
Ia-ti un Nokia 302 muzica se aude super bine, si pozele sunt clare si ele. Poti sa-ti pui cate jocuri vrei, la fel si teme, ceace la un telefon cu Touch nu prea poti face. Acum nu ca fac reclama, deoarece si eu am un telefon cu Touch, dar imi plac mai mult astea cu tastatura completa :d.

| NicoClaudita a răspuns:

Eu am huawey g7005. e cel mai bun dupa parerea mea : muzica se aude foarte bine si clar, pozele sunt foarte clare, dar jocuri eu am decat 4, si am si gps, chestii din astea si ecranul merge super bine. eu am dat 250 de lei. funda te rog? happy

| OanaSiCamAtat explică (pentru NicoClaudita):

Crezi ca-mi poti lasa un link cu acest telefon sa il vad si eu?
PLZ

| NicoClaudita a răspuns (pentru OanaSiCamAtat):

Http://price-list-in-india.blogspot.ro/......ouch.html. pe asta il am eu, dar mai sunt si alte modele :-*

| OanaSiCamAtat explică (pentru NicoClaudita):

Si cat costa?

| NicoClaudita a răspuns (pentru OanaSiCamAtat):

Eu am dat 250 lei dar poate in alte magazine e mai mult nu stiu happy

| OanaSiCamAtat explică (pentru NicoClaudita):

Tu ai funda

| NicoClaudita a răspuns (pentru OanaSiCamAtat):

Mersi din suflet kiss

| OanaSiCamAtat explică (pentru NicoClaudita):

Npk

| Annessa a răspuns:

Pai ce-mi ceri tu mie e cam imposibil

| OanaSiCamAtat explică (pentru Annessa):

"Nimic nu e imposibil"

| Annessa a răspuns (pentru OanaSiCamAtat):

Asta asa e, dar iti spun ca eu am cautat la fel si nu am gasit. mai ales ca trebuie sa platesti abonament ca altfel nu-ti foloseste, iar abonamentul este cam de 500-600lei, daca nu chiar mai mult.
eu mi-am cumparat un telefon la 700 lei si cu tot cu abonament m-a costat 1300. bafta

| k3R0seN a răspuns:

Samsung Galaxy Y. Cel mai bun la bani care costa. Pentru 4 milioane este chiar foarte bun.

| Tanase_Laurentiu_1996 a răspuns:

Daca esti din Craiova sau pe aproape, iti gasesc eu
oricum, poti cauta pe net telefoane second hand
ai putea gasi un Motorola fire aproape nou pe la 300 lei, eu am gasit doua din aste cand am vrut sa-mi iau telefon