| manuelaaa a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon cu touch screen, de preferabil samsung.Cine imi poate recomanda ceva modele(fara corby!), care sa nici nu coste mai mult de 10 milioane.multumesc:* funditabig grin

7 răspunsuri:
| SRB a răspuns:

De la SAMSUNG incearca : Samsung F480 / 648lei, Samsung S8000 / 973 lei, Samsung M7600 BEAT DJ Black Bang & Olufsen /498 lei, Samsung S5230 / 468 lei, Samsung B7300 / 877 lei, Samsung S5620 / 756lei etc. Mai sunt multe modele de la SAMSUNG care sa incadreaza in 10 mil iti recomand si un site de unde sa comanzi www.quickmobile.ro preturi printre cele mai bune firma serioasa am luat si eu ceva de la ei si nu am fost dezamagit.

| Irina117 a răspuns:

E simpatic lg kp500 su kp 501

mai e frumos si lg ku990i
dar e mai scup
si mai bun

mai e samsung s5230

si e frumoshappy

si cam atat

pup:*

| angel13 a răspuns:

Eu am lg kp505 si mi se pare f bun, il am de vreo 3 luni si nu am avut nici o problema cu el, bateria tine foarte mult, aprox 5 zile in conditiile in care ascult muzica sau radio la el vreo 5 ore pe zi, si in rest...are camera de 5 mega pixels.

daca vrei neaparat samsung, nu stiu cauta unul care sa aiba camera de 5, pentru ca e ca si cum ai avea o camera digitala happy si eventual sa arate si bine, nu stiu happy

| shini a răspuns:

Cel mai bun telefon touch screen e iPhone

costa 10 milioane fara abonament

sau htc e la fel de bun

daca nu vrei iPhone sau htc ia nokia mai bine decat samsungwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti lemn

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am Samsung 5230 si am doar 10 ani!

| microclaudiu a răspuns:

Samsung dj m7600