| LoveMe4ever a întrebat:

Hey`TPU`!:X.
Ce parere aveti despre pantal0nii cu turul >lasat?happy:X:*big grin<

17 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

O-ri-bili!

| mmary a răspuns:

Pai mie persoanl, imi plac foarte mult dar asta nu inseamna ca ii si pot purta, eu fiind destul de scunda pentru varsta mea.pur si simplu nu ma avantajeaza! Sunt niste pantaloni foarte draguti, la moda din cate observ dar in acelasi timp foarte pretentios nepotrvindu-se oricarui corp.

| dydy1 a răspuns:

Mi se par oribili, penibili parca esti aladin cu ei.

| ynna93 a răspuns:

Parerea mea.sunt foooarte urati. zici ca ai altceva acolo.big grin

| KissSummer a răspuns:

Bai sinker. chiar sunt groazniki.si pe strada stai lin ca nu o sa treci neobservata. lumea o sa se uite un pic ciudat l tine. asta i s.a intamplat prietenei mele. si nu i, a mai suportat. si nu ii mai poartalaughing. altii ii numesc "cacastou mare"laughing. ork sunt penibili.laughingfiecare cu gusturile lor. dar parerea mea. ORIBILIlaughing mai misto sunt pantalonii pana. si vin foarte bine pe picior. eu numai din aia am. ti recomand. sunt draguti.:*

| Alysée a răspuns:

Depinde de model, imi plac cei tu rul lasati dar sa nu fie largi sa fie stramti da cu tur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oribili happy.in primul rand daca vrei sa atragi privirile baietilor nu o sa mai reusesti ( e bine sa porti ceva mai stramt ), iar in al doilea rand mi se par de prost gust ( pentru pitzi ) :d. Nah probabil sunt eu mai demodat dar chiar Nu ti i-as recomandawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parca ar fi niste pantaloni normali cu pampers inclus.

| Alina0491 a răspuns:

Mie sincer imi plac foarte mult! Sunt chiar ok. Sunt ok chiar si sport http://www.google.ro/......tp?/imgres sau nu numai http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Adina a răspuns:

Penibili maoh go on

| Needle a răspuns:

Mie una chiar nu imi plac, simt ca ma fac de ras daca as purta asa ceva si nu m-as simti bine in pielea mea

| criss_2781 a răspuns:

Sincer nu prea imi plac... dar fiecare ca gusturile lui big grin

| blackmesa a răspuns:

Foarte cool.Dau adolescentului un aer rebel si tineresc de alt fel.Eu unul cand vad un baiat cu pantalonii pana in vine parca ii are bagati in... ma ia naiba.Deci sunt foarte tari pentru. orice sex.

| Catalyn94 a răspuns:

Sunt cea mai proasta inventie din toate timpurile.

| alenxandraantonius a răspuns:

Eu zic ca sunt draguti si comicibatting eyelashes

| yrinuka_6495 a răspuns:

Sunt super draguti si imi plac foarte mult

| serafima a răspuns:

Pai in primul rand parca ar pleca cu (caca)la ei si in al doilea suntem liberi sa purtam ce ne place si in plus de asta gusturile nu se discuta...big grin.