| FlorinMarius123 a întrebat:

Ce parere aveti despre pantaloni cu turul lasat? Mie sincer mi se pare ca esti mai liber in ei

15 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Sunt adesea caraghiosi.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Moda pantalonilor cu turul lasat a aparut in puscariile americane. Puscariasii care oferea servicii sexuale ii purtau asa ca sa dea de inteles doritorilor. Urat!

| FlorinMarius123 explică (pentru Salontanul):

De fapt a aparut la primul rapper american! Pe atunci era un fel de protest dar tu no ai vazut ceva pe fbeu si esti gata intelectual

| Salontanul a răspuns (pentru FlorinMarius123):

Si tu ai citit ceva pe net si esti gata intelectual. Dar daca iti place o asemenea jegozenie esti la nivelul de jos. De fapt se vede si dupa cum scrii. Nu prea le ai cu gramatica.

| neutrino a răspuns:

Mie nu-mi plac, iar atunci cand doresc sa ma simt mai lejer ma imbrac in trening.

| T0T a răspuns:

Nu stiu daca te face sa te simti mai comod dar aceasta moda a aparut prin puscarii era un fel de semn de chemare, daca intelegi ce vreau sa zic.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ca si cum ai avea probleme cu stomacul.
Persoanele care poarta astfel de pantaloni le cataloghez ca niste persoane cu probleme de comportament.

| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

**** in pantaloni

| Andreibosscss85 a răspuns:

Da,sunt foarte buni acesti pantaloni?

| Andreibosscss85 a răspuns:

Sunt buni poti sai porti?

| MikaelaMyky a răspuns:

Sunt frumosi si se poarta. dar sunt unele fete carora nu le sta bine in astfel de pantaloni. trebuie sa fi foarte slaba, pentru a te avantaja... daca esti grasuta, si mai porti si astfel de pantaloni, vei parea mult mai grasa.si trebuie sa fi si inalta...