| FreakyBiiboo15 a întrebat:

Hey, vreau sa-mi cumpar niste casti pe urechi (nu din alea care se baga in ureche), asa, si, vreau sa fie super bune, cu bass-ul super tare! Cine si-a cumparat, ce imi recomandati? P.S: nu vreau sa fie mai scumpe de 5-6 milioane! Fundaa :X happy big grinwinking!

Răspuns Câştigător
| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Casti de la Sony... au un super bass

4 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Pai daca le vrei pentru muzica, nu-ti trebuie microfon, volum pe fir, si 4-5 mufe :) pentru ca le scade performanta sunetului si creste pretul :)
Eu mi-am cumparat acum vreo 2 ani o pereche de casti de la Pioneer la 1.5 milioane.

Exact ca astea : ->> http://www.emag.ro/casti-cu-banda-pioneer-argintiu-se-m390/pd/EYWQTBBBM/
Clar sunt casti pentru DJ, pentru muzica :)

Aici ai un review la ele ->> http://www.youtube.com/watch?v=8qCRZEn0iQ0

Si aici o lista de preturi - >> http://www.price.ro/preturi_pioneer_se-m390_192199.htm

Sincer, sa-ti spun parerea mea despre ele? Se aude foarte bine si eu tot la fel pentru bass le-am luat mai mult si nu ma dezamagesc in aceasta privinta :)
Si in plus le-am mai si scapat pe jos de vreo cateva ori si tot merg foarte bine :)
Se '' aseaza '' foarte bine pe cap, la urechi. Iti cuprinde toata urechea si o izoleaza. Au un burete moale, fin :)

| Utilizator1234 a răspuns:

Mereu ma amuz cand citesc raspunsurile marilor pasionati de aici. In fine, problema se pune in felul urmator: cand esti pe cale sa dai 500-600 Ron pe o pereche de casti, e bine sa specifici si sursa pe care le vei folosi, unde vei asculta mai mult la ele (in public sau in casa) si ce fel de sunet preferi. Daca pentru tine sunetul se rezuma doar la bass-ul bubuit care acopera restul elementelor, eu nu te pot ajuta.

| Rebeca21121 a răspuns:

Niste casti marca Skull-Candy, le gasesti pe site-ul acesta : http://www.shoph2o.ro/accesorii/casti-muzica/. XD

| savy817 a răspuns:

Eu iti recomand niste casti adevarate dar scumpe: beats by dr dre studio si beats by dr dre pro, merita fiecare banutlaughing