| Anamarya97 a întrebat:

Heyy...se apropie ziua iubitului meu si nu stiu ce sa ii iau...o bratara de argint si mai ce?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pe langa bratara mai ia-i niste dulciuri sau un joc video daca se joaca, ceva articol vestimentar. Depinde de stilul lui.

| darrio2007 a răspuns:

Daca il cunosti bine, asa cum ar trebui, poate stii ce anume ii place. Daca nu ii place bratara de argint. Te-ai gandit si la asta?

| whatevernvm a răspuns:

Un oral, ceva

| Adrian926a a răspuns:

De ce toate fetele se gandesc ca bretara de argint le-ar place baietilor, ia-i altceva laughing

| Anamarya97 explică:

Nu m-am gândit la asta