| alexutza003 a întrebat:

Buna am si eu nevoie de niste idei se apropie ziua iubitului meu si nu mai stiu ce sa ii mai iau cadou ia-m cumparat pana acum si bratara de argint si haine si parfumuri cam tot ce ii poti cumpara unui baiat si acum sunt in pana de idei as aprecia foarte mult daca mi-ati da niste idei

Răspuns Câştigător
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Pai cumpara-i o rama foto si pui o poza cu voi doi happy!
sh un saut pasional cred ca ar fi un cadou frumos!
acu depinde de preferintele tale si tu il cunosti mai bine si stii ce ii place happy!
asta a fost parerea mea happy!
pa :*

2 răspunsuri:
| alexutza003 explică:

De ziua mea care a fost acum cateva zile fix asta mi-a daruit el o rama mare cu poza nostra si e cam aiurea sa ii copiez cadou

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Sarut*
scuze pentru greseala