| Mada9629 a întrebat:

Am cumpărat și eu zilele trecute ceva de pe prozis, știe careva cam cât durează să ajungă un pachet? Și dacă se percep taxe vamale în plus dacă ai livrarea gratuită?

Răspuns Câştigător
| RoyalSovereign a răspuns:

Salut,

Pe site există o rubrică destinată serviciilor de care clientul dispune (CUSTOMER SERVICES), printre care se numără TERMS & CONDITIONS, respectiv TRACK MY ORDER.

În adresa pe care o voi atașa mai jos vei găsi toate detaliile despre costuri, cât și instrucțiuni pentru a-ți urmări produsul comandat în timp real.

https://www.prozis.com/ro/en/shipping

Aștept cu interes o actualizare, în cazul în care problema nu este rezolvată.

| Mada9629 explică (pentru RoyalSovereign):

Mulțumesc mult. Le-am scris și celor de la prozis și m-au lămurit și oferit informațiile de care aveam nevoie?
Aștept cu nerăbdare ziua de mâine sau de poimâine că mi-au zis că durează 7/8 zile până primesc pachetul de la ei. Numai că au trecut cele 24 de h și tot nu înțeleg de ce nu dpd nu-mi ia nr de awb, tot îmi zice că-i invalid? ciudat lucru? dar în fine aștept ziua de mâine și poimâine, sperând că voi ajunge în posesia acelor produse happy

1 răspuns: