| RoZzaJulia a întrebat:

Hi all...Am vazut ca multe fete fac schimb de hainute..Cine are incredere si vrea sa faca schimb de haine cu mine? Toate hainele sunt noi sau aproape noi,de firma H&M, Mango, kenvelo, Raw demin etc si nu numai hainute..astept raspunsuri plss.dau fundita.:*

Răspuns Câştigător
| cat a răspuns:

Incearca pe trendzone.ro

2 răspunsuri:
| poesia a răspuns:

Sunt interesata, dar as vrea sa stiu ce varsta ai?

| valentino52 a răspuns:

Fetele fac shimb de haine intr-adevar...dar cu PRIETENELE LOR nu cu straini de pe internet....chiar nu va mai invata nimic parintii in ziua de azi?