| Bimbi a întrebat:

Baw TPU! tongue Am vazut ca multe fete fac schimb de haine online (dupa care le tr prin posta iar taxa e ft ieftina2-5lei) Cn are incredere si vrea sa faca schimb de haine cu mine? Eu am 18 ani si ador hainele care sunt in top si am multe haine care as vrea sa le schimb definitiv sau nu e neaparat definitiv. care doriti sa imi lasati id`u! :* va pup. Dau fundita la prima care face schimb:*

Răspuns Câştigător
| madalutza91 a răspuns:

Viziteaza http://hainefrumoase.wordpress.com daca te intereseaza sa cumperi haine frumoase si ieftine.

| Bimbi explică (pentru madalutza91):

Cum luam legatura? imi trebuie cateva haine de pe acel site. Cum se procedeaza? mi le tr prin posta?

| madalutza91 a răspuns (pentru Bimbi):

Da-mi un e-mail la haine_frm@yahoo.com sau lasa un comentariu la unu din articole si discutam acolo toate detaliile happy

| Floreamarianacatalina a răspuns (pentru madalutza91):

Mada nu faci si schimburi?

11 răspunsuri:
| Piitica a răspuns:

Buna! mai esti interesata de schimb?

| GrilDollllllll a răspuns:

Buna
Da-mi add la no_regrets.girl95 sau amalia_crinutza

| izabella82 a răspuns:

Daca te intereseaza hainute ieftine intra pe www.bellafashioncluj.wgz.ro

| Bimbi explică:

Imi tr o poza si daca imi place iti dau ce iti place si tie

| Bimbi explică (pentru Bimbi):

Bimbi lasa`mi id`u si iti tr pe messinger mai multe poze ok?

| Floreamarianacatalina a răspuns:

Ubita_ta_doolshe astept sa ma bagi in lista

| RoZzaJulia a răspuns:

Buna.mai esti interesata? am o gramada de hainute si nu numai..sunt noi sau aproape noi, de firma toate..ast mesaj sa vorbim daca mai esti interesata. pupici

| Andreescu_Denisa_1990 a răspuns (pentru RoZzaJulia):

Eu sunt interesata... id: antzesa_18