| carag a întrebat:

Hey! As vrea sa-mi comand niste hainute dupa www.lizystore.ro.Stie cineva daca sunt bune hainele si daca siteul este de incredere?

Răspuns Câştigător
| AndraTpu a răspuns:

Mi-am amintit de http://fashionfun.ro/
chiar il recomand.

3 răspunsuri:
| AndraTpu a răspuns:

Eu una nu am fost multumita! Calitate proasta, dupa spalare se fac naspa si se deterioreaza repede luc, par f uzate. :-s

| Kittenny a răspuns:

Buna! DA sunt foarte bune hainele si eu zic ca este un site de incredere deoarece si mama mea si-a comandat si nu a avut probleme...Eu zic ca nu ai de ce sa iti faci grijiwinking

| Kittenny a răspuns:

Hmmm..Am vazut intrebarea de curand si am intrebat pe cineva care este adeptul hainelor cumparate de pe internet si spune ca sunt de calitate..acum nu stiu cat de adevarat dar iti zic cu mana pe inima ca am incredere si zic ca nu e o problema sa comanzi de acolowinking