| GFXSilviu a întrebat:

Hi all!
Care este treaba cu transportul gratuit pe tocmai.ro? Pot sa verific coletul la primire si daca ceva nu este in regula sa renunt la cumpararea acestuia? Coletul il primesc acasa sau la posta?

Răspuns Câştigător
| Adixuuu a răspuns:

Transportul este gratuit si primesti coletul acasa. Daca este in regula, platesti celui de la curierat banii daca nu il refuzi si el se intoarce la vanzator.

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Intra pe site al lor, la ajutor, si vei vedea unde trimit coletele.numai in locatii standard, gratuit.

| Krista1 a răspuns:

Buna, sa stii ca nu sunt seriosi cei de la tocmai.ro in privinta transportului. Ei spun peste tot ca este gratuit si ca il platesc ei dar de fapt te pun sa platesti 28 RON. Este gratuit pentru tine doar daca vanzatorul este dispus sa suporte el transportul. Oricum isi fac reclama mincinoasa...dar asa este in Romania, una vezi la televizor si alta este realitatea

| GFXSilviu explică:

Si in cat timp va veni coletul?
Poate veni si sambata? Dimineata am scoala.